Bize Ulaşın : +90 212 852 39 05      

THEGYM Blog

Beylikdüzü Zumba

Beylikdüzü Zumba

Beylikdüzü Zumba

Zumba; dinamik, heyecan verici, coşkulu müzikler eşliğinde dans adımları kullanılarak yapılan Latin esintili  dans-fitness dersidir.
Beylikdüzü'n de bulunan fitness ve spor salonumuzda Zumba dersleriyle eğlenceli ve rahat kilo verebilir formunuzu koruyabilirsiniz. Latin dansları eşliğinde tam bir parti havasına bürünen zumba dersleri sırasında zamanın nasıl geçtiğinin ve spor yaptığınızın farkına varamayacaksınız.
Her zumba dersi bir parti tadında geçer ve katılımcılar dersin nasıl geçtiğini anlamadan hem kalori harcamış hem dans adımlarını öğrenmiş hem de eğlenmiş olarak dersten ayrılırlar.
Zumba’da egzersizler hızlı ve yavaş ritimli müziklerle direnç çalışmalarından oluşur.
Zumba, vücudunuzdaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlar. Kırkbeş dakika  süren bu eğlenceli egzersiz programında yaklaşık 500 kalori yakabilirsiniz.

Beylikdüzü'n de  zumba ve Beylikdüzü' nde  pilates gibi alanlarda sizin için doğru adres Beylikdüzü spor salonu ve Beylikdüzü fitness merkezi olan The Gym' dir.

Etiketler : ,

beylikdüzü havuz üyelik, beylikdüzü havuz fiyatları, beylikdüzü yüzme havuzu fiyatları, beylikdüzü spor kompleksi ne zaman açılacak, esenyurt havuz sauna, esenyurt yüzme havuzu hocaları, esenyurt bayanlara özel yüzme havuzu, esenyurt özel yüzme havuzu

esenyurt spor salonu fiyatları

beykent spor salonları

beylikdüzü fitness

beylikdüzü spor salonu tavsiye

beylikdüzü havuz, esenyurt havuz, beylikdüzü spor salonu, beylikdüzü fitness

 

Sizleri Arayalım

Web sitemiz üzerinden kayıt olun 15% indirim kazanın !