Bize Ulaşın : +90 212 852 39 05      

THEGYM Blog

The GYM Yüzme Havuzu

The GYM Yüzme Havuzu

The GYM Yüzme Havuzu

The Gym A+ Fitness Spa da fitness, nostaljik Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, masaj ve 3 adet grup stüdyolarından oluşan spor tesisinin yanında sabah 7’den akşam 23’e kadar kullanılabilen kapalı 20 mt boyunda yüzme havuzu bulunmaktadır. Güneş alan havuzumuz serbest kullanımın yanında yüzme kurslarına da ev sahipliği yapmaktadır.
3 kulvarlı, yaz-kış kullanıma uygun kapalı ve çok amaçlı eğitim havuzumuz 10 metre eninde, 20 metre boyunda ve 1.60 metre derinliğindedir.

Ortam sıcaklığı ortalama 28-30 derece ve su sıcaklığı ortalama 28 derecedir. Sıcaklıklar mevsime ve dış hava şartlarına göre düzenlenmektedir. Havuz suyu tahlilleri her gün düzenli olarak yapılıp klor sağlık bakanlığının zorunlu kıldığı ölçüde kullanılır. Sürekli olarak devir daim yapan havuzumuz 15 günde 1 de sağlık bakanlığından denetlenmektedir. Sonuçlarımız detaylı bir şekilde resepsiyon bölümümüzde yer almaktadır.
 
Bone takıp duşunuzu aldıktan sonra havuzumuzun keyfini gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz.

 

 

Etiketler : ,

beylikdüzü havuz üyelik, beylikdüzü havuz fiyatları, beylikdüzü yüzme havuzu fiyatları, beylikdüzü spor kompleksi ne zaman açılacak, esenyurt havuz sauna, esenyurt yüzme havuzu hocaları, esenyurt bayanlara özel yüzme havuzu, esenyurt özel yüzme havuzu

esenyurt spor salonu fiyatları

beykent spor salonları

beylikdüzü fitness

beylikdüzü spor salonu tavsiye

beylikdüzü havuz, esenyurt havuz, beylikdüzü spor salonu, beylikdüzü fitness

 

Sizleri Arayalım

Web sitemiz üzerinden kayıt olun 15% indirim kazanın !