Whatsapp Canlı Destek Butonu

Bize Ulaşın : +90 212 852 39 05       Masaj için: 0537 787 8434

THEGYM Blog

Beylikdüzü Spor Salonları

Beylikdüzü Spor Salonları

The Gym A+ Fitness&Spa, 13 yıldır sektörde hizmet veren, yıllardır sporseverlere hizmet verip ihtiyaçlarını karşılayan köklü bir firmadır.

The Gym A+ Fitness&Spa, Vetrocity de 6 bin metrekarelik alanda havuzdan saunaya, güzellik salonundan fitness’a, masa tenisinden çocuk kulübüne , dinlenme alanlarından pilates stüdyolarına kadar egzersiz aşkını sınırlamıyor. 

Yoğun ve stresli şehir yaşamında spora ayıracak zamanı bulmakta zorlananlar için her türlü olanağın düşünüldüğü The Gym A+ Fitness&Spa da, Beylikdüzü bölgesine derin bir nefes aldırmayı hedeflemiş ve kısa sürede de Beylikdüzü spor salonları arasında vermiş olduğu hizmetlerden dolayı en çok tercih edilen spor kulübü olmayı başarmıştır. 

Hareket özgürlüğünü keşfedin!

Forma girmek, kondisyonunu arttırmak, eğlenmek, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşamak… Amacı ne olursa olsun, spor yapmak isteyen herkese pek çok alternatif sunan The Gym A+ Fitness&Spa, Alanında uzman, derece yapmış fitness eğitmenleri ve dans hocaları ile sporu size yaratıcı bir biçimde sunuyor. The Gym de sporun yeni trendleri ile formunuzu koruyabilirsiniz.

Sizleri Arayalım

Web sitemiz üzerinden kayıt olun 15% indirim kazanın !