Whatsapp Canlı Destek Butonu

Bize Ulaşın : +90 212 852 39 05       Masaj için: 0537 787 8434

THE GYM A PLUS FITNESS & SPA

13 Yıldır spor ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren The Gym A Plus Fitness Beylikdüzü'nde kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.
İstanbul Beylikdüzü bölgesinde E-5 kenarında bulunan Vetrocity Residence 7. katındaki THE GYM A PLUS FITNESS & SPA alanında uzman ve spor danışmanlarının gözetiminde hem vücudunuza en uygun spor ve beslenme porogramı uygulamasının zindeliği, hemde sağlıklı ve dinç bir şekilde hayata devam edebilmenin farkını The Gym A Plus Fitness'da yaşayacaksınız.

    Hayatın ritminden kaçmak isteyenlere, yaşamlarına farklı bir bakış açısı kazandırabilmenin yanı sıra, farklı bir konsepte Vetro City Residence içerisinde 6000m2'lik spor kompleksine davet ediyoruz.

BİZ SİZİ ARAYALIM


Hizmetlerimiz

Modern
Ekipmanlar

Şampiyon
Eğitmenlerimiz

6000m2
Spor Alanı

Kapalı Otopark
Hizmetimiz

Kapalı Yüzme
Havuzu

Sauna -
Buhar Odası

Dinlenme
Odalarımız

THEGYM
Masaj

THEGYM Blog

Evde Yapılabilecek Egzersizler
Evde Yapılabilecek Egzersizler

Sağlıklı bir yaşam için sporun önemi yadsınamaz bir gerçektir. Evde kalmamız gereken günlerde sporumuzu aksatmamak için sizlere egzersiz önerilerinde bulunacağız

Enerji İçecekleri İle ilgili Sağlık Tehlikeleri Nelerdir ?
Enerji İçecekleri İle ilgili Sağlık Tehlikeleri Nelerdir ?

Kafein, diüretik etkisi nedeniyle dehidrasyon riskini arttırır. Yüksek doz kafein ve şeker ise suyun emilimini yavaşlatır, dehidrasyonu geciktirir. Dehidrasyona bağlı gelişen aritmi ve kalbin zorlanması sonucu ani ölüm olabilir.

Kasların Neden Titriyor ?
Kasların Neden Titriyor ?

Zor bir egzersiz yaparken kaslarınızın titremesinin 3 nedeni var. Antrenman zorlaştıkça ya da bir pozda uzun bir süre kalınca kasların titremeye başlaması durumunu çoğumuz en az bir kere yaşamışızdır. İşte bunun nedenleri

Sizleri Arayalım

Web sitemiz üzerinden kayıt olun 15% indirim kazanın !